Premiera kolejnego utworu od Charli XCX! Posłuchaj piosenki “Unlock It” z udziałem Kim Petras i Jaya Parka

Angielska wokalistka i autorka tekstów Charlotte Emma Aitchison, czyli Charli XCX w ostatnim czasie ciężko pracuje i przygotowuje się do wydania swojego trzeciego albumu. Po mixtapie zatytułowanym “Number 1 Angel”, który miał premierę w marcu tego roku oraz późniejszym singlu “Boys” zapowiadającym trzeci krążek, artystka kontynuowała pracę nad nowymi utworami. Kilka dni temu artystka zaprezentowała nowy utwór, który zapowiada wydanie nowego mixtape’u. Dzisiaj natomiast do sieci trafiła kolejna zapowiedź!

Utwór “Unlock It” to druga zapowiedź nadchodzącego mixtape’u angielskiej wokalistki Charli XCX, “Pop 2”, którego premiera zaplanowana jest na 15 grudnia tego roku. W nowej piosence poza samą wokalistką usłyszymy również piosenkarkę Kim Petras, która zdobyła rozgłos w sieci dzięki swojemu ostatniemu singlowi, oraz południowokoreańskiego rapera Jaya Parka. Premiera kompozycji nastąpiła tak jak w przypadku poprzedniej podczas audycji Annie Mac w stacji radiowej BBC Radio 1.

Przypomnijmy, że Charli XCX pracuje nad swoim trzecim albumem studyjnym, z którego poza singlem “Boys” znajdzie się również piosenka “After the Afterparty”. W między czasie artystka zdążyła już w tym roku wydać również mixtape “Number 1 Angel”, a na nadchodzącym wydawnictwie “Pop 2” usłyszymy m.in. takie gwiazdy jak ALMATove LoCarly Rape Jepsen czy . Piosenkę “Unlock It” możecie odsłuchać poniżej. Jak Wam się podoba? Czekacie na nowy mixtape?

Udostępnij na Google Plus