Posłuchaj EP-ki “Delta” Alana Cyprysiaka z “Voice of Poland”

Alan Cyprysiak, wokalista znany z “The Voice of Poland” zaprezentował swoją debiutancką EP-kę „Delta”, która dostępna jest już na wszystkich serwisach streamingowych oraz na YouTube! Znalazło się na niej 5 utworów, z których 4 zostały napisane przez samego Alana. „Delta” Utrzymana jest w klimatach electro-pop, rnb.

– „Delta” to przede wszystkim życie każdego z nas. Życie, na które składają się wszystkie możliwe rodzaje emocji. Smutek, szczęście, miłość, złość… To, co się przydarza warto przyjmować z otwartymi rękami i czerpać z nich siłę do działania. Ja potem przelewam te zdarzenia na papier i przekazuję w dźwiękach. W „Let Me Know You Love Me” oraz „Come Closer” usłyszymy beztroskę nocnych imprez, a w „Nie Ma Nas” i „Can’t Stop Loving You” złość, żal, smutek związane z rozstaniem – tak mówi o swojej EP-ce Alan.

A czym jest tytułowa “Delta”? – Delta oznacza wynikową zdarzeń, które ciągle dzieją się na mojej drodze muzycznej i życiowej. Deltę możemy zobrazować jako górę, której szczyt oznacza cel, kierunek, w którym podążam, bez względu na to, co przydarzy się podczas samej wędrówki. Wszystko, co napotykamy podczas drogi, kształtuje i przygotowuje do tego co znajdziemy na wierzchołku przysłowiowej góry – tłumaczy wokalista.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus