Poppy prezentuje teledysk do kolejnego utworu z płyty “Poppy.Computer”! Zobacz klip do “Bleach Blonde Baby”

Amerykańska wokalistka i gwiazda internetu o pseudonimie Poppy niedawno zaprezentowała światu swój pierwszy pełny album. Wydawnictwo spotkało się z dość przychylnymi opiniami internautów i krytyków, a magazyn Rolling Stone umieścił je nawet w dwudziestce najlepszych płyt tego roku, co z pewnością jest dla młodej artystki sporym wyróżnieniem. Nic więc dziwnego, że Poppy kontynuuje promocję krążka, a w sieci zadebiutował właśnie jej kolejny teledysk.

Piosenka “Bleach Blonde Baby” pochodzi z debiutanckiego wydawnictwa Poppy zatytułowanego “Poppy.Computer”, który zadebiutował w serwisach strumieniowych oraz sprzedaży cyfrowej i fizycznej w październiku tego roku nakładem wytwórni I’m Poppy i Mad Decent. Teledysk do kompozycji został zrealizowany dzięki udanej kampanii crowdfundingowej w serwisie Kickstarter, a wizualnie jest on bezpośrednią kontynuacją innego klipu artystki – “Lowlife”. Warto wspomnieć, że jest to łącznie już siódmy singiel z debiutu wokalistki.

Przypomnijmy, że muzyczna kariera Poppy, jeszcze pod nazwą That Poppy, rozpoczęła się w 2015 roku pod skrzydłami wytwórni Island Records. To wtedy ukazał się jej pierwszy singiel “Everybody Wants to Be Poppy”, jego szybki następca “Lowlife” oraz w lutym kolejnego roku cała EP-ka “Bubblebath”. Projekt oscylujący w granicach popu, muzyki elektronicznej, a nawet ska czy rocka umknął niestety szerszej publice i nie zdobył oczekiwanego przez wytwórnię rozgłosu. Teledysk do “Bleach Blonde Baby” możecie zobaczyć poniżej! Udany?

Udostępnij na Google Plus