pink-revenge

P!nk porzuca plany wydania klipu do utworu “Revenge”

Amerykańska wokalistka Alecia Moore, znana szerszej publiczności jako P!nk, powróciła po kilkuletniej przerwie z nowym albumem. Jak do tej pory wydawnictwo promowała piosenka “What About Us”, a w ostatnim czasie również tytułowe “Beautiful Trauma”. Artystka pierwotnie planowała jako drugi singiel wydać inną kompozycję wraz z teledyskiem, jednak według ostatnich informacji plany na jego wydanie zostały ostatecznie porzucone. Czemu tak się stało?

Piosenka “Revenge” to kompozycja nagrana wraz z raperem Eminemem, która pierwotnie miała być drugim singlem z najnowszego wydawnictwa “Beautiful Trauma” piosenkarki P!nk. Artystka zdążyła już zaplanować oraz rozpocząć prace związane z nagraniem teledysku, a sam utwór miał zostać wysłany do rozgłośni radiowych. Wszelkie plany jednak zostały porzucone, a ostatecznie następcą “What About Us” na listach przebojów została piosenka “Beautiful Trauma”. Prawdopodobną zmianą decyzji było niskie zainteresowanie samym utworem pomimo udziału w nim rapera. P!nk również tłumaczy ostateczną decyzję o anulowaniu teledyskiem, który po nagraniu okazał się nie być zadowalający i nie podobał się samej zainteresowanej. Artystka twierdzi, że wyglądała w nim źle, a sam czas na wydanie tego klipu nie był odpowiedni. Na ten moment nie są znane losy teledysku – czy zostanie nagrany ponownie, czy kiedykolwiek ujrzy światło dzienne. Obecnie P!nk promuje swoje najnowsze wydawnictwo singlem “Beautiful Trauma”, którego premiera teledysku odbyła się niespełna dwa tygodnie temu.

Przypomnijmy, że poprzedni studyjny album P!nk“The Truth About Love”, trafił do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2012 roku. Z wydawnictwa ukazały się takie hity jak “Blow Me (One Last Kiss)”“Try” czy “Just Give Me a Reason”, które królowały na listach przebojów na całym świecie przez wiele miesięcy. Co sądzicie o tej sprawie? Czy “Revenge” miało szanse na sukces jako singiel?

Udostępnij na Google Plus