Nowy teledysk Khalida debiutuje w sieci! Zobacz klip zrealizowany do singla “Saved”

Amerykański wokalista i autor tekstów Khalid kontynuuje promocje związane ze swoim hitowym wydawnictwem “American Teen”. Rok 2017 z pewnością był dla artysty przełomowy, co potwierdzają wszystkie dotychczasowe sukcesy na jego koncie, jednak on sam nie zamierza spocząć na laurach i właśnie zaprezentował teledysk do kolejnego singla z debiutanckiej płyty! Czy wkrótce będzie to kolejny wielki hit na jego koncie?

Piosenka “Saved” pochodzi z debiutanckiego wydawnictwa Khalida zatytułowanego “American Teen”, które ukazało się 3 marca tego roku nakładem wytwórni Right Hand, RCA Records i Columbia Records. Utwór jest już trzecim oficjalnym singlem z płyty: poprzednie dwa, “Location” oraz “Young, Dumb & Broke”, odniosły duży sukces komercyjny w Stanach Zjednoczonych i wielu europejskich krajach. Teledysk do “Saved” wyreżyserował David Hedman, a gościnnie pojawia się w nim również australijska modelka Duckie Thot.

Przypomnijmy, że oprócz działalności na rzecz promocji debiutanckiego wydawnictwa Khalid współpracował również w tym roku między innymi z takimi gwiazdami jak Calvin Harris, Marshmello, Lorde czy Logic. Najwyżej notowaną kompozycją na liście Billboard Hot 100 z jego udziałem jest jak dotąd singiel “1-800-273-8255”, w którym wzięła udział również amerykańska wokalistka Alessia Cara. Dodatkowo już wkrótce artysta wystąpi w Warszawie w ramach nadchodzącej trasy koncertowej – szczegóły możecie poznać TUTAJ.

Udostępnij na Google Plus