Nowy album Nicka Jonasa już wkrótce! Poznaj pierwsze szczegóły płyty i zobacz klip do utworu “Home”

Amerykański wokalista Nick Jonas wciąż jeszcze kontynuuje przygotowania do premiery swojego kolejnego wydawnictwa. Po krótkiej przerwie artysta powrócił w zeszłym roku z utworem „Remember I Told You”, a niedawno w ręce fanów trafił także singiel “Find You” oraz zrealizowany do filmu kawałek “Home”. Fani Nicka mogą być jednak spokojni – jego kolejny krążek jest podobno już gotowy, a premiery możemy spodziewać się w pierwszych miesiącach 2018 roku!

Na tę informację z pewnością czekali wszyscy fani Nicka Jonasa! Zgodnie z najnowszymi doniesieniami medialnymi czwarte studyjne wydawnictwo wokalisty trafić ma do sprzedaży jeszcze w pierwszej połowie 2018 roku, a materiał został już w całości nagrany i zakończony. Dodatkowo wiadomo już, że piosenka “Remember I Told You” ostatecznie nie wejdzie w skład płyty, a singiel “Find You” traktowany jest przez niego jako “nowe otwarcie”. Zgodnie ze słowami samego zainteresowanego premierowy materiał ma być dojrzalszy i wyjątkowo bliski jego sercu. W jednym z wcześniejszych wywiadów Jonas wspominał także, że muzycznie postara się pójść tym razem bardziej w stronę nowoczesnego i dynamiczniejszego popu.

Przypomnijmy, że Nick Jonas wydał jak do tej pory trzy solowe albumy, z których ostatni zatytułowany „Last Year Was Complicated” ukazał się w czerwcu 2016 roku. Płyta dotarła ostatecznie do drugiego miejsca amerykańskiej listy Billboard 200, a także zadebiutowała w pierwszej dziesiątce list sprzedaży w Kanadzie, Nowej Zelandii oraz Hiszpanii. Jednocześnie do obejrzenia pozostawiamy Wam nowy teledysk Nicka, tym razem zrealizowany do piosenki “Home”. Klip możecie zobaczyć w jednym z poniższych linków. Czekacie na nowy album Nicka Jonasa?

Udostępnij na Google Plus