Miley Cyrus jedną z najgorszych osób 2017 roku według magazynu Complex

Magazyn Complex przygotował listę Najgorszych Osób 2017 roku. W zestawieniu znalazło się miejsce również dla Miley Cyrus. 

To nie był udany rok dla Miley Cyrus. Jej najnowszy album “Younger Now” zajął dopiero 5. miejsce na liście Billboard 200, a w pierwszym tygodniu sprzedała tylko 33 tys. kopii, a wraz ze streamingiem 46 tys. Potem wokalistka ogłosiła, iż nie zamierza promować “Younger Now” jakimkolwiek tournée. Teraz magazyn Complex uznał ją za jedną z najgorszych osób 2017 roku i postawił w jednym rzędzie z takimi osobami jak Donald Trump czy osobami oskarżonymi o wykorzystywanie seksualne w Hollywood.

Na stronie magazynu czytamy:

“Jeżeli byłaby nagroda dla Najlepszego Popkulturowego Sępa roku, Miley Cyrus nadawałaby się idealnie. Po zawłaszczeniu sobie kultury hip-hopowej na potrzeby kształtowania swojego albumu “Bangerz” wydanego w 2013 roku, gwiazdka pop postanowiła, że kończy z rapem i wraca do swoich “korzeni” wraz z albumem “Younger Now”. Powód? ‘Hip Hop, był dla mnie za bardzo ‘Lamborghini, mam swojego Rolexa, mam dziewczynę na swoim fiucie. Ja taka nie jestem’ – mówiła w wywiadzie dla Billboard. Okej. To ta sama dziewczyna, która występowała topless nosząc strap-on dildo, a na jej scenie wielokrotnie pojawiały się dmuchane lalki czy penisy. Te rażące wycofywanie się z roli i sprzeczne komentarzy spotkały się z ogromną krytyką i  Miley ponownie umocniła swoją pozycję w popkulturowej budzie dla psa.”

Ostre słowa. Zgadzacie się z taką krytyką?

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus