Melanie Martinez odpowiada ex-przyjaciółce w utworze “PIGGYBACK”!

Melanie Martinez, amerykańska wokalistka i autorka tekstów, po zakończeniu kampanii promocyjnej swojego ostatniego krążka “Cry Baby” skupiła się na przygotowaniach do premiery nowych utworów. W ostatnim czasie spokój ten został jednak zaburzony, a o młodej artystce zrobiło się głośno w mediach. Niestety szum nie został wywołany przez twórczość Melanie, ale skandal w którym została oskarżona przez swoją dawną przyjaciółkę o gwałt. Martinez wydała od tamtego czasu kilka oficjalnych oświadczeń, jednak długo nie trzeba było również czekać aby wokalistka podzieliła się nową piosenką w której odpowiada swojej dawnej przyjaciółce!

Piosenka “PIGGYBACK” to utwór wokalistki Melanie Martinez, który swoją premierę miał 22 grudnia w serwisie SoundCloud. Najnowsza kompozycja artystki jest bezpośrednią odpowiedzią na oskarżenia jej ex-przyjaciółki Timothy Heller o gwałt, które zostały przedstawione przez nią w serwisie Twitter i wywołały duże poruszenie internautów. Martinez odpowiedziała na zarzuty i zaprzeczyła wszelkim oskarżeniom, jednak sposób w jaki się do nich odniosła oraz słowa przez nią użyte wzbudziły jeszcze więcej kontrowersji. Prawdopodobnie dlatego też wokalistka postanowiła odnieść się do całej sprawy poprzez muzykę.

Przypomnijmy, że Melanie Martinez ma na swoim koncie debiutancki album “Cry Baby”, który został wizualnie przedstawiony poprzez trzynaście teledysków do wszystkich utworów z regularnej edycji wydawnictwa. Obecnie wokalistka przygotowuje materiał na swój drugi krążek, o czym również pisaliśmy jakiś czas temu. Premierową piosenkę “PIGGYBACK” prezentujemy Wam poniżej. Co sądzicie o tej całej sprawie i nowym utworze?

Udostępnij na Google Plus