“Man Of The Woods” od Justina Timberlake’a nadchodzi! Singiel już 5 stycznia?

Stało się! Jesteśmy coraz bliżej występu Justina Timberlake’a podczas finału rozgryzwek NFL SuperBowl, i zgodnie z informacjami, które ukazały się na POPHEART artysta planuje muzyczny powrót.

Zgodnie z informacjami jakie podaliśmy, Justin zarejestrował nazwę “Man Of The Woods”, która prawdopodobnie jest tytułem nowego albumu. Teraz mamy tego potwierdzenie na oficjalnej stronie internetowej Justina – http://justintimberlake.com. Na witrynie pojawiło się tajemnicze logo składające się z liter M. O. T. W., co składa się na skrót od wymienionej nazwy.

Jednocześnie nowe informacje pojawiły się w magazynie Rolling Stone, który podaje, że album Timberlake’a “przekracza granice, w sposób w jaki się tego nie spodziewają [słuchacze]”. Według wstępnych informacji, które podawaliśmy Justin eksperymentuje na krążku z brzmieniem country, co poniekąd potwierdza magazyn. Według Rolling Stone, na albumie znajdzie się muzyczny duet z Chrisem Stapletonem, muzykiem country. Nad krążkiem pracował długoletni współpracownik JT – Timbaland, wobec czego prawdopodobnie nowe brzmienie Timberlake’a ma być fuzją country i znanego nam stylu Timbalanda.

Według wstępnych plotek, amerykańskie rozgłośnie radiowe otrzymały już informację, że premiera nowego JT przewidziana jest na 5 stycznia.

Zobaczcie występ Justina z Chrisem z rozdania nagród country CMA.

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus