Louis Tomlinson prezentuje teledysk do swojego najnowszego singla! Zobacz klip do utworu “Miss You”

Brytyjski wokalista i autor tekstów Louis Tomlinson pracuje obecnie nad zapowiadanym pierwszym solowym albumem. Po wydanych jak dotąd singlach “Back to You” oraz “Just Hold On”, nagranym ze znanym DJ-em Stevem Aokim, członek grupy One Direction skupił się na pracach nad kolejnymi kompozycjami. Jedną z nich premierowo mogliśmy usłyszeć tydzień temu, a w ten piątek nastąpiła również premiera teledysku!

Piosenka “Miss You” to trzeci oficjalny singiel Louisa Tomlinsona zrealizowany poza działalnością zawieszonej obecnie grupy One Direction. Utwór ukazał się w serwisach streamingowych i sprzedaży cyfrowej 1 grudnia nakładem wytwórni 78 Productions oraz Epic Records. “Miss You” prawdopodobnie wejdzie w skład debiutanckiego solowego albumu Tomlinsona, który artysta planuje wydać już w przyszłym roku. Premiera teledysku do najnowszej kompozycji wokalisty nastąpiła 8 grudnia na oficjalnym kanale Louisa w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że Louis Tomlinson karierę wokalisty rozpoczynał razem z pozostałymi członkami zespołu One Direction, z którymi wydał łącznie pięć studyjnych płyt. Był on także drugim członkiem grupy, po Niallu Horanie, który wydał swój solowy utwór po ogłoszeniu przez grupę zawieszenia działalności. Debiutancki album wokalisty jak dotąd promowały utwory “Just Hold On”, “Back to You” oraz piosenka “Just Like You”, która ostatecznie okazała się być jedynie promocyjną kompozycją. Teledysk do najnowszego singla “Miss You” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus