Louis Tomlinson o płaceniu za Meet & Greet: “To niesprawidliwe!”

Jeżeli chcesz się spotkać z swoim idolem po koncercie – musisz zapłacić. To taktyka stosowana od dawna przez gwiazdy. Louis Tomlinson twierdzi, że jest ona niesprawiedliwa.

Louis pracuje obecnie nad swoim debiutanckim albumem oraz nad trasą, w którą zamierza wyruszyć zaraz po premierze. Wokalista został zapytany przez fanów na Twitterze, czy pojawi się opcja spotkania z nim podczas Meet & Greet. Louis odpowiedział  że jak najbardziej, ale uważa również, że obecnie stosowana praktyka zapłaty za takie spotkanie jest niesprawiedliwa. Wokalista podzielił się swoimi przemyśleniami na Twitterze.

To nie jest sprawiedliwy system. Zastanawiam się na zrobieniem konkursów, aby było sprawiedliwie. To nie powinno polegać na tym, że widzę się z tym, kto ma najwięcej pieniędzy. Dopilnuję, aby było to tak sprawiedliwe, jak się tylko da. Kiedy ogłoszę trasę, znajdę najbardziej praktyczne rozwiązanie dla tego problemu.

A Wy co o tym sądzicie? Również uważacie, że to niesprawiedliwe, aby płacić za spotkanie ze swoim idolem?

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus