Lily Allen powraca z nowym singlem! Posłuchaj utworu “Trigger Bang” z udziałem Giggsa

Angielska wokalistka i autorka tekstów Lily Allen długo kazała nam czekać na swój powrót do muzycznego świata. Po wydanym ponad trzy lata temu krążku “Sheezus”, który niestety nie odniósł tak dużych sukcesów komercyjnych jak jej poprzednie, artystka skupiła się na życiu prywatnym i pracach nad nowym materiałem, który mamy usłyszeć podobno już wkrótce. Póki co jednak w sieci zadebiutował właśnie nowy singiel artystki. Gotowi?

Utwór “Trigger Bang” to prawdopodobnie pierwsza zapowiedź nowego wydawnictwa Lily Allen, które po wielu opóźnieniach ma mieć swoją premierę w 2018 roku. Piosenka niespodziewanie trafiła nielegalnie do sieci kilka dni temu, na co w odpowiedzi wokalistka postanowiła maksymalnie przyspieszyć jej oficjalną premierę, która odbyła się ostatecznie 12 grudnia. Oprócz Allen w nagraniu usłyszymy także brytyjskiego rapera Giggsa, który współpracował z artystką nad tekstem kompozycji. Fani Lily będący z nią od początku z pewnością nie będą zawiedzeni, bowiem “Trigger Bang” wyraźnie powraca stylistycznie do wydawnictwa “Alright, Still”. Warto posłuchać!

LINK IN BIO

Post udostępniony przez Lily (@lilyallen)

Przypomnijmy, że Lily Allen wydała jak dotąd trzy studyjne albumy, w tym ostatni zatytułowany “Sheezus”, który ukazał się jeszcze w 2014 roku. Warto wspomnieć, że jeszcze niedawno wokalistka dawała fanom znaki na Twitterze, że jej nowy krążek może ukazać się szybciej niż sądzono, a sam album o tytule “The Fourth Wall” zapowiadała wstępnie na czerwiec 2017 roku, jednak jak dotąd nie znamy żadnych szczegółów dotyczących płyty. Pozostaje nam czekać cierpliwie, a póki co posłuchajcie “Trigger Bang” w poniższym linku! Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus