Katy Perry wystąpi w Polsce? Tego chce radny PiS-u!

Już w przyszłym roku, Polska będzie obchodziła 100-lecie odzyskania niepodległości. Jeden z poznańskich radnych chce, żeby z tej okazji odbył się w Poznaniu koncert… Katy Perry. Wokalistka miałaby zaśpiewać na INEA Stadionie. Nie wszyscy jednak będą mogli pojawić się na widowni…

Radny Michał Boruczkowski złożył poprawkę do miejskiego budżetu na przyszły rok, która przewiduje przeznaczenie funduszy na organizację koncertu Katy Perry.

– Warto połączyć taki koncert z obchodami 100-lecia niepodległości. Powinien to być bardzo popularny wykonawca, którego piosenki są powszechnie lubiane. Taką osobą mogłaby być Katy Perry – pisze w uzasadnieniu do swojego pomysłu Boruczkowski.

Michał Boruczkowski chce, by miasto wyłożyło na organizację występu trzy miliony złotych. Bilety miałyby być tanie – około 100 złotych, a pierwszeństwo ich zakupu mieliby mieszkańcy Poznania.

– Oczywiście na stadion mogliby wejść również mieszkańcy innych miast. Pieniądze pochodziłyby jednak z budżetu miejskiego, stąd pierwszeństwo dla obywateli Poznania. To dobry pomysł również dlatego, że stadion przy Bułgarskiej może być wykorzystywany przez miasto nieodpłatnie przez jeden dzień w roku. To mocno zbiłoby koszty organizacji – uważa radny.

Głosowanie nad poprawkami już 21 grudnia, wtedy dowiemy się, czy są szanse na koncert Katy Perry.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus