Katy Perry w najnowszym teledysku! Zobacz klip do utworu “Hey Hey Hey”

Amerykańska wokalistka Katy Perry jest obecnie w trakcie promocji związanych z jej najnowszym albumem zatytułowanym “Witness”. Krążek odnosi jak dotąd spore sukcesy na światowych listach sprzedaży, który do tej pory promowały utwory “Chained to the Rhythm”“Bon Appétit” oraz “Swish Swish”. Ostatnio jednak w sieci pojawiły się plotki o wyborze kolejnego utworu na singiel. Informacje te w ostatnich dniach zostały potwierdzone i dziś nastąpiła premiera teledysku!

Utwór “Hey Hey Hey” to czwarty już singiel z najnowszego albumu “Witness” amerykańskiej wokalistki Katy Perry. Spekulacje oraz plotki o tym, iż to własnie ten utwór będzie kolejnym utworem promującym wydawnictwo krążyły już od pewnego czasu w internecie. Wszystkie te informacje się potwierdziły i dzisiaj nastąpiła premiera teledysku do piosenki “Hey Hey Hey”. Sam utwór został napisany przez artystkę m.in. z pomocą wokalistki Sii Furler oraz Maxa Martina, który jest też producentem kompozycji.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Katy Perry “Witness” miał swoją premierę jeszcze w czerwcu tego roku, z którego wokalistka zaprezentowała takie single jak “Chained to the Rhythm”“Bon Appétit” czy “Swish Swish”. Warto w tym miejscu wspomnieć, że za promocje związane z ostatnim singlem Katy zabrała się dość późno – w czerwcu jako jej nowy promocyjny utwór wybrano kawałek “Save as Draft”, jednak ze względu na dużą popularność “Swish Swish” plany uległy zmianie i to on został singlem. Teledysk do najnowszego singla “Hey Hey Hey” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba nowa propozycja od Katy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus