Kamil Bednarek zaprasza na trasę “TALIZMAN”

Już 18 stycznia BEDNAREK rozpocznie trasę koncertową “Talizman”. Zespół wystąpi w Toruniu, a następnie zagra także w Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Rzeszowie, Wrocławiu oraz Katowicach. Z okazji zbliżających się koncertów Kamil Bednarek postanowił samodzielnie zaprosić swoich fanów do udziału wydarzeniach!

Piąty album Kamila Bednarka i jego zespołu to moment, w którym 26-letni wokalista i muzyk podzielił się z fanami swoimi utworami z pięciu obszarów gatunków muzycznych. Płyta „TALIZMAN” różni się od jego dotychczasowej twórczości, a powstałe utwory są efektem poszukiwań własnej wrażliwości muzycznej, stanowiąc swoisty talizman Bednarka. Album promują single „TALIZMAN”, „POCZUJ LUZ” i „JAK DŁUGO JESZCZE”.

W drugiej połowie stycznia 2018 formacja BEDNAREK wyruszy w ogólnopolską trasę koncertową, w trakcie której fani będą mogli usłyszeć na żywo materiał z nowego albumu. Podczas koncertów oczywiście nie zabraknie także największych hitów artysty z poprzednich płyt.

Z okazji nadchodzącej serii koncertów Kamil Bednarek postanowił samodzielnie zaprosić wszystkich fanów do udziału w trasie:

Harmonogram koncertów:

18 stycznia – Toruń, Od Nowa
19 stycznia – Poznań, B17
20 stycznia – Szczecin, DK Słowianin
26 stycznia – Warszawa, Klub Stodoła
27 stycznia – Łódź, Wytwórnia
28 stycznia – Gdańsk, Parlament
1 lutego – Rzeszów, Life House
3 lutego – Wrocław, A2
4 lutego – Katowice, Megaclub

Bilety w cenie od 59 zł do 79 zł do nabycia: www.ticketclub.pl, www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl, www.biletyna.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus