JAY-Z, Beyoncé i Blue Ivy w teledysku do “Family Feud”

W serwisie TIDAL miała miejsce premiera teledysku do utworu “Family Feud” JAY-Z. W klipie gościnnie zobaczyć można żonę rapera – Beyoncé oraz ich córkę Blue Ivy.

Utwór “Family Feud” jest częścią albumu 4:44 od Jay-Z, który ukazał się w sierpniu. W piosence gościnnie udziela się żona rapera Beyoncé. 4:44 jest wymienianym jako jeden z najlepszych albumów roku przez wiele magazynów i stron poświęconych muzyce.

Oprócz żony i córki rapera, w teledysku występują również Michael B. Jordan, Jessica Chastain, Thandie Newton, Trevante Rhodes, America Ferreria, Brie Larson, Niecy Nash, Rosario Dawson i inni.

Za teledysk odpowiada znana reżyserka Ava DuVernay, która zasłynęła dzięki takim filmom jak “Selma” czy “XIII Poprawka”.

Przypominamy również, że w zestawieniu 30 najlepszych teledysków 2017 roku, którzy przygotowała nasza redakcja, znalazł się inny klip Jay-Z. Zobaczcie!

Zobacz zapowiedź klipu poniżej, a cały teledysk możecie zobaczyć w serwisie TIDAL.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus