Jacob Sartorius po raz pierwszy w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi?

Amerykańska gwiazda internetu Jacob Sartorius już wkrótce po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Gwiazdor serwisów Vine i Musical.ly kilka tygodni temu zaprezentował fanom swoją drugą EPkę “Left Me Hangin'”, z której utwory niebawem wykona na żywo w warszawskiej Progresji! Organizatorem wydarzenia jest agencja Go Ahead.

Jacob Sartorius muzyczną przygodę zaczął od publikowania video na platformie Vine w 2014 roku. Zyskując popularność online zdecydował się na rozpoczęcie działalności na Musical.ly, gdzie zdobył aż 14 milionów followersów. Internetowa popularność miała też swoje złe strony – Jacob był prześladowany w szkole, którą z tego powodu kilkukrotnie zmieniał. W 2016 roku Sartorius zdecydował się na tworzenie własnej muzyki, a jego debiutancki singiel „Sweatshirt” przebił się do notowań Billboardu, zyskując tym samym niemal 13 milionów odsłon na YouTube. Media okrzyknęły go „kolejnym potencjalnym Justinem Bieberem, a nastolatek ma już na koncie dwie EPki. Jego kwietniowy koncert będzie pierwszą okazją, by zobaczyć popularnego nastolatka w Polsce.

Dzięki uprzejmości agencji Go Ahead Jacob Sartorius już wkrótce po raz pierwszy wystąpi w Warszawie! Wydarzenie będzie mieć miejsce w warszawskiej Progresji już 6 kwietnia 2018 roku. Wejściówki na koncert możecie nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: Jacob Sartorius: 6.04.2018 Warszawa, Progresja.

Udostępnij na Google Plus