Eminem powraca z albumem “Revival”! Wśród gości m.in. Beyoncé, Ed Sheeran i P!nk

Amerykański raper Marshall Bruce Mathers III, znany szerszej publiczności jako Eminem, oficjalnie powraca do muzycznego świata po czterech latach nieobecności! Ostatnie kilkanaście miesięcy artysta poświęcił produkcji premierowych kompozycji, które dziś trafiają w ręce fanów w formie jego dziewiątego studyjnego albumu. Co znajdziemy na płycie “Revival”? Posłuchajcie!

Wydawnictwo “Revival” to dziewiąty album Eminema, który ukazał się w serwisach strumieniowych oraz sprzedaży fizycznej i cyfrowej 15 grudnia nakładem wytwórni Interscope Records, Aftermath Entertainment oraz Shady Records. Na płycie znajdziemy aż dziewiętnaście premierowych kompozycji, a wśród zaproszonych gości znaleźli się tym razem m.in. Ed Sheeran, Alicia Keys i P!nk. Przypomnijmy, że pierwszym singlem promującym album był utwór “Walk on Water” z udziałem Beyoncé, który trafił w ręce fanów jeszcze w listopadzie.

Eminem "Revival" okładka

Eminem / Interscope / Aftermath / Shady

Eminem "Revival" tracklista

Eminem / Interscope / Aftermath / Shady

Przypomnijmy, że ostatni album rapera zatytułowany “The Marshall Mathers LP 2” ukazał się jeszcze w 2013 roku. Wydawnictwo promowały doskonale przyjęte single “Berzerk”, “Survival” oraz “The Monster” z udziałem Rihanny. Najnowszej płyty Eminema możecie w całości posłuchać poniżej! Udany powrót? Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus