Ed Sheeran zapowiada TRZECIĄ wersję utworu “Perfect” z włoskim tenorem… Andreą Bocellim!

Brytyjski wokalista i autor tekstów Ed Sheeran w marcu tego roku powrócił z nowym albumem zatytułowanym “Divide”. Płyta odnosi jak dotąd spore sukcesy na światowych listach sprzedaży, a sam artysta od marca koncertuje w ramach trasy Divide Tour, na którą bilety cały czas bardzo dobrze się sprzedają. Nic więc dziwnego, że Sheeran wybrał już kolejny singiel ze swojego hitowego wydawnictwa.

Do tej pory najnowszą płytę Eda Sheerana zatytułowaną “Divide” promowały takie piosenki jak “Shape Of You”“Castle on the Hill” oraz “Galway Girl”. W ostatnim czasie do tego zacnego grona dołączył utwór “Perfect”, do którego powstał także teledysk.  Tydzień temu w ramach promocji piosenka wydana została również w drugiej wersji nagranej z muzyczną divą Beyoncé o wdzięcznym tytule “Perfect Duet”. Obecnie singiel brytyjskiego wokalisty pnie się na szczyty list przebojów, jednak Sheeran na tym nie zamierza poprzestawać i już 22 grudnia premierę mieć będzie… trzecia wersja utworu nagrana z włoskim tenorem Andreą Bocellim! Nie są znane na ten moment szczegóły brzmienia nowej aranżacji “Perfect”, a sam zainteresowany niewiele zdradza na ten temat:

Mam jeszcze jednego asa w rękawie. Nie jest to coś pokroju Beyoncé, ale to całkiem fajny as (…) Trochę bardziej dla pokolenia mojego taty.

Przypomnijmy, że Ed Sheeran już w sierpniu przyszłego roku wystąpi również w Polsce. Artysta zagra dwa koncerty 11 i 12 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Warto także wspomnieć, że w Polsce krążek “÷” pokrył się platyną, a utwór “Perfect” doskonale radzi sobie na listach przebojów zdobywając kolejne certyfikacje. Jesteście ciekawi kolejnej wersji “Perfect”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus