Ed Sheeran: “Napisałem utwór do nowego Bonda!”

Ed Sheeran w ostatnich kilku tygodniach jest mocno rozchwytywany przez media za sprawą ostatniego duetu z Beyonce, nowej wersji “Perfect” z Andrea Boccelli oraz wypowiedzi, jakoby chciał, żeby jego nowy album był… porażką komercyjną

Teraz Ed Sheeran zasłynął z zapowiedzi, że jest przygotowany na wypadek, gdyby producenci nowego Bonda chcieli, aby nagrał album na potrzeby filmu o przygodach najbardziej znanego szpiega.

Mam napisaną piosenkę do Bonda, którą skończyłem trzy lata temu. Tak na wszelki wypadek. Niedawno zrobiłem piosenkę z jednym z moich bohaterem wszech czasów, Eminemem, i kiedy razem nagrywaliśmy piosenkę, miałem zaplanowany cały utwór. Miałem gdzieś już zaplanowane, że jeśli kiedykolwiek będę pracować z Eminem, to mam gotową kompozycję. Tak samo jest z Bondem: Jeśli kiedykolwiek zadzwonią, to powiem “Proszę bardzo.” i wyślę tą piosenkę, którą skomponowałem.

Gotowi na utwór Eda do nowego Bonda? Chcielibyście to usłyszeć?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus