Ed chce żeby jego nowy album był porażką

Ed Sheeran w ostatnich miesiącach osiągnął ogromny sukces komercyjny. Niestety, sukces ten został przyćmiony dużą krytyką recenzentów. W ostatnich dniach zła sława wśród krytyków miała swoją kulminację podczas ogłoszenia nominacji do Grammy.

Jak się okazuje, komitet Grammy w tym roku postanowił nie wyróżniać Eda wśród nominacji do najważniejszych kategorii muzycznych. Mimo że muzyk był uważany za pewniaka, a wiele obserwatorów wróżyło mu dużo statuetek, Sheeran musiał przełknąć goryczk porażki.

W ostatnich dniach po decyzji komitetu Grammy muzyk opowiedział o swojej przyszłej płycie. Na wypowiedź artysty z pewnością musiały mieć wpływ ostatnie wydarzenia.

Planuję wydać album w stylu lo-fi, który będzie moim najgorzej sprzedającym się krążkiem, ale też [mam nadzieję] najbardziej uwielbianym. Inspiracją jest “Nebraska” od Bruce’a Springsteen i planuję wydać go w przyszłym roku a może i za 4 lata.

Co sądzicie o tej wypowiedzi?

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus