Debiutancki krążek Camili Cabello już w styczniu! Poznaj szczegóły albumu “Camila”

Amerykańska wokalistka Camila Cabello przygotowuje się obecnie do premiery swojego solowego debiutanckiego wydawnictwa. Po nagłym odejściu z grupy Fifth Harmony w grudniu zeszłego roku młoda artystka postanowiła nie marnować czasu i od razu rozpoczęła prace nad swoim solowym materiałem, a efekty jej wielomiesięcznych mogliśmy usłyszeć w kilku premierowych kompozycjach. Album pierwotnie miał nosić tytuł “The Hurting. The Healing. The Loving.” Plany Camili uległy jednak zmianie i debiutancki krążek zostanie wydany pod innym tytułem. Znamy również więcej szczegółów na temat samego wydawnictwa!

Album “Camila” to debiutanckie wydawnictwo wokalistki Camili Cabello, które swoją premierę ma mieć 12 stycznia 2018 roku nakładem wytwórni Epic Records. Na krążku znajdziemy wcześniej wydany singiel “Havana” oraz dwa wcześniej wydane promocyjne utwory: “OMG” z udziałem rapera Quavo oraz “I Have Questions”. Przedsprzedaż samego albumu ruszy 7 grudnia, a wraz z nią nastąpi premiera dwóch kolejnych piosenek promocyjnych – “Never Be the Same” i “Real Friends”. Pełna tracklista nadchodzącego wydawnictwa nie jest na ten moment znana, nie są też znane losy wcześniej wydanej kompozycji “Crying in the Club”. Wiadomo jednak, że wśród utworów, które prawdopodobnie znajdą się na albumie są kompozycje współtworzone przez Eda Sheerana (“The Boy”) czy Charli XCX (“Scar Tissue”).

Camila Cabello - Camila okładka

Epic Records / Syco Records / Camila Cabello

Przypomnijmy, że Camila Cabello zadebiutowała w medialnym świecie jako uczestniczka programu The X Factor, a przed odejściem z Fifth Harmony uczestniczyła w promocjach związanych z dwoma pierwszymi studyjnymi albumami dziewczyn. Debiutancka płyta wokalistki ma ukazać się jeszcze na początku przyszłego roku. Czekacie na płytę Cabello?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus