Daria Zawiałow w nowym utworze “Jeszcze w zielone gramy”

W sieci pojawił się właśnie nowy utwór Darii Zawiałow “Jeszcze w zielone gramy”. Piosenka promuje film “Plan B”. Warto dodać, że piosenkę przed laty wykonywał Wojciech Młynarski, który jest także autorem słów. Swoją interpretację zaprezentowała także Magda Umer.

“Plan B” to kolejna polska komedia romantyczna, która swoją premierę będzie miała na początku lutego przyszłego roku. Wcześniej zobaczymy teledysk do interpretacji Darii – Już za chwilkę pojawi się teledysk promujący film “Plan B” – oczywiście do tego numeru. Stay tuned! – napisała na swoim Facebooku Zawiałow.

Jak czytamy na Filmweb:  Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus