Co z kolejnym albumem Charli XCX? “Nie wiem kiedy i czy W OGÓLE wydam album. Po prostu nie wiem…”

Angielska wokalistka i autorka tekstów Charlotte Emma Aitchison, czyli Charli XCX w ostatnim czasie ciężko pracuje i przygotowuje się do wydania swojego trzeciego albumu. Ostatni rok był dla artystki bardzo pracowity – Po mixtapie zatytułowanym “Number 1 Angel”, który miał premierę w marcu tego roku oraz późniejszym singlu “Boys” zapowiadającym nadchodzący studyjny krążek, artystka wydała również kolejny mixtape “Pop 2”. Co jednak z trzecim albumem na który czekają fani?

Doniesienia o nowym albumie Charli XCX już od długiego czasu pojawiają się w internecie, z których co jakiś czas dowiadujemy się nowych szczegółów i informacji. Artystka co jakiś czas informuje fanów o postępach w pracach nad nową muzyką czy to przez media społecznościowe, czy w postaci wywiadów. Ostatni studyjny krążek Aitchison zatytułowany “Sucker” miał swoją premierę trzy lata temu, tak więc nic dziwnego, że temat jego następcy powraca jak bumerang przy każdej okazji. Tak też się stało w przypadku jednego z ostatnich wywiadów, którego Charli udzieliła portalowi Vulture w grudniu. Zapytana o plany odnośnie nowego albumu odpowiedziała:

Po pierwsze, nie wiem kiedy i czy w ogóle wydam album. Po prostu nie wiem… Dlatego tworzę mixtape’y, bo tworzę i piszę tak szybko, że wydawanie ich jest dla mnie korzystne. Ogarnia mnie frustracja kiedy muszę siedzieć nad muzyką. Tak długo tworzę i nagrywam tę płytę, że ludzie włamali się na moje konto i upublicznili część mojej muzyki. Dla mnie ta kreatywność i tworzenie mixtapów są dobre. Zazwyczaj w ogóle nie mówię kiedy pracuję nad nimi, to się po prostu dzieje. Fanów powiadamiam tydzień przed premierą, a wytwórnię dwa miesiące wcześniej.

W dalszej części wywiadu wokalistka zdradza również jaką formę może przyjąć jej nadchodzący album i jaki kierunek obierze:

Droga, którą idę nie będzie tylko skupiała się na mixtape’ach. To tylko teraz, ten rok. Ale będzie swego rodzaju album, fani też tego potrzebują; więc coś w końcu wydam. Nie wiem czy to będzie dziesięć utworów z dwoma singlami przewodnimi, czy dwadzieścia. Może album wizualny lub cztery EPki, albo zbiór dem ułożonych w przemyślany sposób. […] Coś się na pewno stanie, po prostu nie wiem na ten moment co to będzie, ale wytwórnia jest spokojna.

Plany wydawnicze artystki są na ten moment niejasne i trudno przewidzieć czego możemy się spodziewać w nowym roku. Tak więc musimy się uzbroić w cierpliwość i wierzyć, że wokalistka uraczy nas już niedługo nową muzyką. Czy to będzie nowy mixtape, czy upragniony album – jedno jest pewne, że Charli na pewno nas jeszcze raz zaskoczy!

Przypomnijmy, że dotychczasową oficjalną dyskografię Charli XCX zamyka wydany w 2014 roku album „Sucker”, który przyniósł artystce międzynarodową sławę dzięki takim singlom jak „Boom Clap”czy „Break the Rules”. Trzeci studyjny album wokalistki zapowiedziany jest w tym momencie wstępnie na przyszły rok, a w jego skład prawdopodobnie wejdą wydane dotąd single “After the Afterparty” i “Boys”. Charli kilka dni temu podzieliła się z fanami swoim najnowszym mixtapem “Pop 2”, na którym usłyszymy takie gwiazdy jak ALMATove LoCarly Rape Jepsen czy .

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus