Charlie Puth zdradza szczegóły nagrywania piosenki z Seleną Gomez… w szafie!

Charlie Puth, amerykański wokalista i autor tekstów, kontynuuje promocje związane ze swoim nowym wydawnictwem, którego premiera zaplanowana jest na początek 2018 roku. Młody artysta pomimo swojego wieku ma na swoim koncie już współpracę z wieloma topowymi gwiazdami i producentami. Ich współpraca nie zawsze wyglądała jednak tak jak mogłaby się wydawać, o czym wokalista wspomina w jednym z ostatnich wywiadów!

Charlie Puth pomimo wydania na ten moment tylko jednego albumu i tak młodego wieku osiągnął w swojej dotychczasowej karierze muzycznej sporo sukcesów, m.in. wspólne utwory z Meghan Trainor, Seleną Gomez czy raperem Wizem Khalifą. Puth współtworzył również piosenki dla Liama Payne’a (“Bedroom Floor”), zespołu Maroon 5 (“Lips On You”), czy rapera G-Eazy’ego na jego najnowszy album “The Beautiful & Damned”. Wokalista wspomina kulisy swoich kolaboracji w jednym z ostatnich wywiadów udzielonych portalowi Billboard:

Wszystkie te kolaboracje wynikły w sposób niekonwencjonalny. […] Wydaje mi się, że w latach ’90 menadżerowie gwiazd dzwoniliby do menadżerów drugich i wszyscy zebraliby się razem w luksusowym studio z butelką szampana.

Wyobrażenia Putha okazały się jednak dalekie od rzeczywistości i współczesnych realiów, jednak to z kolei zrodziło wiele zabawnych sytuacji, którymi wokalista może się podzielić. Jedną z nich jest historia utworu “We Don’t Talk Anymore” z Seleną Gomez. Charlie został zapoznany z Seleną przez wokalistkę Taylor Swift na jednej z imprez po gali VMA. Gwiazdy bardzo szybko złapały kontakt i już cztery miesiące później Puth wysłał Selenie wersję demo wspomnianego utworu, który od razu jej się spodobał. Niedługo potem wokalistka przyleciała do jego wynajmowanego wtedy apartamentu w Hollywood i nagrała swoje wokale w prowizorycznej budce nagraniowej zrobionej z… szafy:

Budka nie była zbyt wyrafinowana, a ja musiałem następnego dnia lecieć do Londynu. Byłem na kacu, bo dopiero co wróciłem z imprezy, ale musiałem dokończyć wokale do końca. Było to więc dla mnie wyzwaniem aby tego dokonać o piątej rano. Kiedy jednak odsłuchałem efekt końcowy następnego dnia to zrozumiałem, że było warto, bo Selena brzmiała świetnie.

Przypomnijmy, że dyskografię Charliego Putha zamyka wydany w styczniu zeszłego roku debiutancki album “Nine Track Mind”, z którego poza piosenką z Seleną Gomez pochodzą również takie hity jak nagrany z Meghan Trainor “Marvin Gaye” oraz “One Call Away”. Drugi krążek wokalisty jak dotąd promowały single “Attention” i “How Long”.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus