Charli XCX w chińskim remiksie “Boys”

Charli XCX nawiązała współpracę z chińskim producentem muzycznym Howie Lee i nagrała nowy remiks utworu “Boys”, w którym śpiewa w języku mandaryńskim.

Singiel “Boys”  miał swoją premierę radiową 26 lipca wraz z towarzyszącym mu klipem w serwisie YouTube. Piosenka jest zapowiedzią trzeciego albumu artystki, który prawdopodobnie będzie mieć swoją premierę w 2018 roku. Nowa wersja piosenki, która nagrana została w całości w języku mandaryńskim miała swoją premierę 8 grudnia i jest dostępna tylko w Chinach. Można natomiast odsłuchać ją na oficjalnym portalu streamingowym Xiami. POSŁUCHAJ.

Jak Wam się podoba?

Przypominamy również, że już 15 grudnia ukaże się nowy mixtape Charli XCX zatytułowany “POP 2”, który promuje nagrany z Tove Lo i Almą singiel “Out Of My Head”. Na płycie znajdą się również piosenki nagrane wspólnie z takimi artystami jak Brooke Candy, Carly Rae Jepsen czy 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus