Charli XCX, Tove Lo i Alma w “Out Of My Head”

Podczas audycji Annie Mac w stacji radiowej BBC Radio 1, swoją premierę miała nowa piosenka Charli XCX “Out Of My Head” nagrana wspólnie z Tove Lo i Almą. Posłuchajcie!

Utwór “Out Of My Head” zapowiada nowy mixtape Charli XCX, który zatytułowany będzie “POP 2”. Płyta ma trafić do sieci już 15 grudnia! Na płycie znajdą się piosenki nagrane wspólnie z takimi artystami jak Brooke Candy, Carly Rae Jepsen czy . Całą tracklistę i okładkę płyty znajdziecie poniżej.

Przypomnijmy, że Charli XCX pracuje nad swoim trzecim albumem studyjnym, z którego poza singlem “Boys” znajdzie się również piosenka “After the Afterparty”. W między czasie artystka zdążyła już w tym roku wydać również mixtape “Number 1 Angel” na którym usłyszeć możemy takie osobowości jak: Uffie czy raperkę CupcakKe.

Utwór “Out Of My Head” z Tove Lo i Almą możecie przesłuchać na stronie audycji Annie Mac: http://www.bbc.co.uk/programmes/b09gg1ym. Przewińcie do 32:25.

 

1. Backseat (feat. Carly Rae Jepsen)
2. Delicious (ft. Tommy Cash)
3. Lucky
4. I Got It (ft. Brooke Candy, CupcakKe & Pabllo Vitar)
5. Femmebot (ft. Dorian Electra & Mykki Blanco)
6. Porsche (ft. MØ)
7. Out Of My Head (ft. Tove Lo & ALMA)
8. Tears (ft. Caroline Polacheck)
9. Unlock It (ft. Kim Petras & Jay Park)
10. Track 10

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus