Charli XCX szykuje nowy mixtape?

Angielska wokalistka i autorka tekstów Charlotte Emma Aitchison, czyli Charli XCX w ostatnim czasie ciężko pracuje i przygotowuje się do wydania swojego trzeciego albumu. Po mixtapie zatytułowanym “Number 1 Angel”, który miał premierę w marcu tego roku oraz późniejszym singlu “Boys” zapowiadającym trzeci krążek, artystka kontynuowała pracę nad nowymi utworami. Już niedługo prawdopodobnie możemy się spodziewać nowej muzyki od Charli, a to wszystko za sprawą nowego mixtape’u!

W sieci co jakiś czas pojawiają się informacje na temat angielskiej wokalistki Charli XCX – czy to dotyczące nowych utworów, czy zapowiedzi nowego wydawnictwa. Po ciepłym przyjęciu ostatniego mixtape’u artystki oraz jej ostatniego singla “Boys”, już niedługo możemy się spodziewać nowych utworów. Wszystko to za sprawą jednej z ostatnich wiadomości wokalistki na jej koncie w serwisie Twitter:


Charli XCX znana jest z tego, iż lubi zaskakiwać fanów nagłymi premierami oraz informacjami na temat jej muzyki. Wokalistka nie podała żadnych konkretnych informacji na temat daty oraz czy faktycznie mixtape zostanie wydany, ale sądząc po informacjach krążących w Internecie oraz przekazanych przez samą artystkę to możemy się spodziewać już wkrótce nowej porcji muzyki! Wśród wymienianych artystów wyróżnić możemy, m.in. ALMĘ, Tove Lo, Carly Rape Jepsen czy koreańskiego rapera Jaya Parka.

Przypomnijmy, że Charli XCX pracuje nad swoim trzecim albumem studyjnym, z którego poza singlem “Boys” znajdzie się również piosenka “After the Afterparty”. W między czasie artystka zdążyła już w tym roku wydać również mixtape “Number 1 Angel” na którym usłyszeć możemy takie osobowości jak: Uffie czy raperkę CupcakKe. Chcielibyście kolejny mixtape od Charli?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus