Camilla Cabello we współpracy z duetem Grey! Posłuchaj piosenki “Crown”

Amerykański duet Grey, w którego skład wchodzą bracia Trewartha, większość może kojarzyć ze współpracy z producentem Zeddem oraz wokalistką Hailee Steinfeld nad wspólnymi utworami. Od jakiegoś czasu duet próbuje jednak swoich sił na własną rękę i przygotowuje się do wydania własnego wydawnictwa. W ostatnim czasie bracia współpracowali z Avril Lavigne nad wspólną piosenka, a teraz ich drogi zeszły się z wokalistką Camilą Cabello!

Piosenka “Crown” to kompozycja autorstwa duetu Grey oraz wokalistki Camili Cabello ze ścieżki dźwiękowej promującej najnowszą produkcję platformy Netflix – film “Bright”. Utwór został napisany przez braci Trewartha we współpracy z Camilą Cabello oraz Sarah Aarons. Na samym wydawnictwie promującym film poza wyżej wymienionymi artystami znajdziemy również utwory autorstwa takich osobistości jak, m.in. Bastille, alt-J, Steve’a Aokiego czy raperów Future’aTy Dolla $ign’a i Snoop Dogga. Warto wspomnieć, że pierwszym singlem promującym film była kompozycja “Home” nagrana przez grupę X Ambassadors, wokalistkę Bebe Rexhę oraz rapera Machine Gun Kelly’ego, która doczekała się teledysku. Nie ma żadnych potwierdzonych informacji czy będzie tak i w przypadku utworu “Crown” z udziałem wokalistki Camili Cabello.

Przypomnijmy, że Camila Cabello zadebiutowała w medialnym świecie jako uczestniczka programu The X Factor, a przed odejściem z Fifth Harmony uczestniczyła w promocjach związanych z dwoma pierwszymi studyjnymi albumami dziewczyn. Debiutancka płyta wokalistki ma ukazać się jeszcze na początku przyszłego roku, a w jej oczekiwaniu prezentujemy Wam utwór “Crown” ze ścieżki dźwiękowej do filmu “Bright”. Jak Wam się podoba wokalistka w takim wydaniu?

Udostępnij na Google Plus