Camila Cabello publikuje klip do kolejnego singla! Zobacz teledysk do “Never Be the Same”

Trzeba przyznać, że upływające miesiące były dla Camili Cabello wyjątkowo udane. Jej singiel “Havana” szturmem zdobył szczyty list przebojów, a ona sama ogłosiła w końcu wszystkie szczegóły swojej debiutanckiej solowej płyty, którą fani będą mogli usłyszeć już w styczniu. Przygotowania do premiery trwają, a artystka zaprezentowała właśnie swój kolejny teledysk. Zobaczcie sami!

“Never Be the Same” to drugi singiel Camili Cabello pochodzący z płyty “Camila”, która ukazać się ma już 12 stycznia 2018 roku nakładem wytwórni Epic Records. Przedsprzedaż albumu ruszyła 7 grudnia, a wraz z nią nastąpiła również premiera dwóch kolejnych piosenek promocyjnych – “Real Friends” oraz “Never Be the Same”, z których drugi doczekał się właśnie oficjalnego teledysku. Przypomnijmy, że wstępnie na wydawnictwie ukazać się miały prawdopodobnie również kawałki “Crying in the Club” oraz “OMG”, jednak żaden z nich nie ukaże się ostatecznie na żadnej edycji płyty.

Przypomnijmy, że Camila Cabello zadebiutowała w medialnym świecie jako uczestniczka programu The X Factor, a przed odejściem z Fifth Harmony uczestniczyła w promocjach związanych z dwoma pierwszymi studyjnymi albumami dziewczyn. Najnowszy teledysk wokalistki prezentujemy Wam oczywiście poniżej. Czekacie na debiutancki album Cabello?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus