Britney Spears ogłosi trasę koncertową? Na mapie koncertowej Kraków?

Britney Spears w sylwestrową noc po raz ostatni stanie na scenie Planet Hollywood w Las Vegas, by zaprezentować fanom finałowy show w ramach rezydentury Britney: Piece Of Me. Wybrana część występu zostanie wyemitowana podczas Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve 2018 emitowanej przez telewizję ABC. 

Podczas gdy Lady Gaga rozpoczyna swoją dwuletnią serię koncertów w Las Vegas, Britney kończy swój kontrakt. Według plotek zaraz po występie podczas zabawy sylwestrowej Spears ma ogłosić światową trasę koncertową. Pokrywa się to z informacją, że artystka wystąpi na festiwalu muzycznym Smukfest 2018 odbywającym się latem w Danii.

Od kilku dni docierają do nas również plotki, że Spears jest w trakcie negocjacji z polskimi miastami. Na mapie koncertowej Księżniczki Popu może pojawić się… Kraków. Wybralibyście się na show Britney?

Przypomnijmy, że autorka hitu Womanizer miała zagrać w Polsce swój pierwszy koncert latem 2009 roku na Torze Wyścigów Konnych na Służewiu. Niestety jednak z powodu konfliktu z organizatorem koncertu w Polsce, występ odwołano. Do tej pory Spears była w Polsce jedynie z okazji otwarcia butiku Gatta w Złotych Tarasach, gdzie reklamowała swoją kolekcję bielizny.

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus