BØRNS zapowiada utwór z Laną Del Rey! Poznaj szczegóły piosenki “God Save Our Young Blood”

BØRNS, a właściwie Garrett Clark Borns, to amerykański wokalista, który ma na swoim koncie dwie EP-ki oraz jeden studyjny album. Garrett uzyskał spory rozgłos w sieci dzięki piosence “Electric Love”, która została użyta również w mediach. Artysta obecnie przygotowuje się do wydania drugiego longplaya, a jednym z singlem promującym jest utwór z samą Laną Del Rey!

Utwór “God Save Our Young Blood” to czwarty singiel zapowiadający nadchodzące drugie wydawnictwo “Blue Madonna”, które trafi do sprzedaży 12 stycznia 2018 roku. W samej piosence usłyszymy gościnnie artystkę Lanę Del Rey, a premiera kompozycji zaplanowana jest na 2 stycznia. Za produkcję najnowszego utworu BØRNS’a odpowiedzialny jest Tommy English, który już w przeszłości współpracował z artystą.

BØRNS‏ - God Save Our Young Blood

BØRNS‏ / Interscrope Records

Przypomnijmy, że BØRNS ma na swoim koncie dwie EP-ki “A Dream Between” (wydana jako Garrett Borns) oraz “Candy” oraz jeden album studyjny “Dopamine”. Obecnie wokalista przygotowuje się do wydania drugiego krążka “Blue Madonna”, który promują do tej pory trzy single “Faded Heart”, “Sweet Dreams” oraz “I Don’t Want U Back”, który w oczekiwaniu na nową kompozycję prezentujemy Wam poniżej! Jesteście ciekawi utworu nagranego z Laną Del Rey?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus