Anne-Marie przedstawia swój kolejny singiel! Posłuchaj premierowej kompozycji “Then”

Angielska wokalistka i autorka tekstów Anne-Marie przygotowuje się obecnie do premiery swojego debiutanckiego albumu. Po ogromnym sukcesie piosenki “Rockabye” grupy Clean Bandit, w którym artystka również miała swój wokalny udział, oraz swoich wydanych singli “Alarm”, “Ciao Adios” oraz “Heavy” kariera Anne-Marie nabiera rozpędu. W sieci zadebiutowała właśnie jej kolejna piosenka, którą na pewno kolejny raz zachwyci publikę. Posłuchajcie!

Utwór “Then” to najnowsza propozycja od Anne-Marie, która trafiła do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów streamingowych 15 grudnia tego roku. Piosenka jest kolejnym już singlem promującym nadchodzący debiut fonograficzny artystki, który po wielu obietnicach i opóźnieniach ukazać się ma prawdopodobnie w przyszłym roku. Nie wiemy w tym momencie czy jest to ostatnia zapowiedz pierwszej płyty wokalistki ani czy do utworu ukaże się wkrótce teledysk, jednak o wszystkim będziemy Was informować na bieżąco. Okładkę “Then” prezentujemy Wam poniżej!

Anne-Marie "Then" okładka

Anne-Marie / Asylum / Warner Music

Warto wspomnieć, że Anne-Marie pierwsze kroki w muzycznym świecie stawiała jeszcze w chórkach zespołu Rudimental, z którym później nagrała kilka piosenek na ich ostatnią płytę “We The Generation”. Sama artystka współpracowała już z takimi gwiazdami jak Snakehips w “Either Way” czy Nickiem Jonasem w “Remember I Told You”. Jej najbardziej znanymi solowymi utworami są jak dotąd “Alarm” oraz “Ciao Adios”, które zajmowały dosyć wysokie pozycje na listach przebojów w wielu krajach europejskich. Poniżej prezentujemy Wam premierowy utwór artystki. Czy nowy singiel również odniesie sukces?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus