Alice Merton wystąpi w Polsce! Gdzie i kiedy zagra wokalistka?

Popularna wokalistka niemieckiego pochodzenia Alice Merton już wkrótce po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Autorka wielkiego hitu “No Roots” zaprezentuje się na żywo przed polską publicznością już 20 lutego 2018 roku w warszawskich Hybrydach. Na koncert artystki zaprasza agencja Go Ahead. Poznajcie szczegóły wydarzenia!

Alice Merton to 24-letnia wokalistka z niemiecko-irlandzkimi korzeniami. Dzieciństwo spędziła w Kanadzie, obecnie mieszka jednak w Europie. Karierę muzyczną artystka rozpoczęła od stworzenia własnej wytwórni płytowej – Paper Plane Records International. W ubiegłym roku pojawił się pierwszy singiel młodej piosenkarki, „No Roots”, który obecnie grany jest w stacjach radiowych i telewizjach muzycznych na całym świecie. Na początku 2017 roku ukazała się debiutancka EP-ka Alice Merton, zatytułowana „No Roots EP”. Aktualnie artystka pracuje nad płytą, która ukazać ma się w przyszłym roku. Koncert w warszawskich Hybrydach będzie pierwszą okazją, by zobaczyć Alice Merton w Polsce na żywo!

Dzięki uprzejmości agencji Go Ahead Alice Merton już wkrótce po raz pierwszy wystąpi w Warszawie! Wydarzenie będzie mieć miejsce w warszawskich Hybrydach już 20 lutego 2018 roku. Wejściówki na koncert możecie nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: Alice Merton: 20.02.2018 Warszawa, Hybrydy.

Udostępnij na Google Plus