Album “ANTI” Rihanny przekroczył 100 tygodni na liście Billboardu

Barbadoska piosenkarska Robyn Rihanna Fenty ma na swoim koncie już osiem studyjnych albumów, a każdy z nich odnosił spory sukces zarówno na rynku amerykańskim jak i światowym. Ostatni krążek “ANTI” pomimo początkowych trudności i komplikacji związanych z promocją osiągnął wysokie wyniki sprzedażowe oraz uznanie krytyków. Po ponad roku od premiery okazuje się jednak, że do osiągnięć Rihanna może również dopisać nowe!

Album “ANTI” to ósmy studyjny krążek barbadoskiej piosenkarki Rihanny, który swoją premierę miał 28 stycznia 2016 roku za pośrednictwem portalu TIDAL, zaś premiera fizyczna płyty nastąpiła 5 lutego. Od początku “ANTI” wywołało spore poruszenie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych, którzy byli zaskoczeni nowym, bardziej doroślejszym brzmieniem artystki. To wszystko przełożyło się w efekcie na wysokie wyniki sprzedażowe albumu i singli promujących. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu amerykańskiego Billboardu i spędził na liście sto tygodni co jest dużym wyczynem w obecnych czasach. Poza tym barbadoska była też najczęściej streamowaną artystką w 2017 roku (pomimo, że nie wydała nic nowego w tym roku) zostawiając w tyle takie osobowości jak Taylor Swift, Selenę Gomez, Arianę Grande czy Się.

Przypomnijmy, że dyskografię Rihanny zamyka wydany w styczniu zeszłego roku album “ANTI”, z którego pochodzą single “Work”, “Kiss It Better”, “Needed Me” i “Love on the Brain”. Sam krążek został doceniony przez krytyków i otrzymał dwie nominacje do nagród Grammy. Bardzo gratulujemy Rihannie tych osiągnięć i w przyszłości liczymy na dalsze sukcesy!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus