Zespół LANY wystąpi w Warszawie! Gdzie i kiedy zagra grupa?

Amerykański zespół LANY już wkrótce wystąpi w Polsce! Muzycy zaprezentowali niedawno fanom swój debiutancki studyjny album, który dotarł ostatecznie między innymi do pierwszej czterdziestki najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych. Artyści pojawią się w naszym kraju dzięki agencji Go Ahead już 27 listopada tego roku i zagrają w warszawskim klubie Proxima! Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne w sprzedaży!

Utworzony w 2014 roku zespół LANY tworzy od początku trzech utalentowanych muzyków: Paul Jason Klein, Charles Leslie “Les” Priest oraz Jake Clifford Goss. Panowie swoją popularność zawdzięczają utworowi “ILYSB”, który zyskał niemal 60 milionów odtworzeń w serwisie Spotify. Oprócz wyżej wymienionych gwiazd zespół supportował także Ellie Goulding oraz Twin Shadowa, a także pojawił się na takich festiwalach jak Lollapalooza, Firefly czy Bonnaroo. W marcu występowali przed koncertem Toma Odella w warszawskim Torwarze, gdzie zaprezentowali między innymi EP-kę “kinda”, pełną synthpopowych rytmów z lekkimi tekstami.

Utwory “Where The Hell Are My Friends” czy “Yea, Babe, No Way” szturmem podbiły zagraniczne notowania list przebojów. Nic dziwnego, bowiem kto raz usłyszy ich utwory z domieszką syntezatorów perkusji i szczypty inspiracji z popu lat 80-tych i R&B lat 90-tych doprawionych charakterystyczną dla new-wave elektroniką, może być pewny, że na długo zagnieżdżą się w głowie. Łącznie muzycy mają na swoim koncie już cztery EPki oraz ich debiutancki, eponimiczny album, który nie bez powodu zapewnia grupie niebywały rozgłos.

Dzięki uprzejmości agencji Go Ahead grupa LANY już wkrótce wystąpi w warszawskim klubie Proxima, gdzie bez wątpienia udowodni, że szum wokół nich nie jest bezpodstawny! Koncert ma mieć miejsce 27 listopada tego roku, a bilety na wydarzenie, w cenie 69zł i 80zł, są jeszcze dostępne w sprzedaży! Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: LANY: 27.11.2017 Warszawa, Proxima.

Udostępnij na Google Plus