Zespół Ich Troje wydaje nowy album. Poznaj szczegóły “Pierwiastka z dziewięciu”

Po dziewięciu latach od wydania ostatniego albumu, zespół Ich Troje powraca z nowym materiałem. “Pierwiastek z dziewięciu” ukaże się już 8 grudnia 2017 roku. Na albumie znajdzie się aż 17 utworów, w tym promujący go singiel “Letnia przygoda”. Dyskografię zespołu zamyka “Ósmy obcy pasażer” z 2008 roku.

Chyba wszyscy pamiętamy czasy w których zespół Ich Troje był na szczycie. Single podbijały listy przebojów, płyty sprzedawały się jak ciepłe bułeczki. Zespół dwa razy wystąpił też na Eurowizji. Potem, na jakiś czas, słuch o nich zaginął. Kilka razy zmieniła się wokalistka towarzysząca muzykom. I tak, do Jacka Łągwy i Michała Wiśniewskiego dołączyła tym razem młodziutka Agata Buczkowska znana z programu “The Voice of Poland”.

Do pisania tekstów powrócił także Michał Wiśniewski, co z pewnością stanowi gratkę dla wielbicieli i fanów zespołu, ale warto wspomnieć o zaproszeniu do współpracy Szymona Barabacha, Igora Jaszczuka czy co wielu pewnie zaskoczy – Piotra Bukartyka.

Tracklista:

1. Anioły
2. Po tej stronie
3. Samo życie
4. Idę po szkle
5. Czerń i biel
6. Hejty
7. Za oknem
8. Młodość to nie wstyd
9. Męska brać
10. W mokrym płaszczu stoję
11. Where is the love
12. Guardians of the night
13. Ból
14. Padół
15. Wychylylybymy
16. Królowa miłości
17. Letnia przygoda

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus