X6: Znamy osoby odpowiedzialne za nowy album Christiny Aguilery. Premiera singla już niebawem!

Od premiery ostatniego albumu Christiny Aguilery “Lotus” minęło ponad 5 lat. Jeśli zastanawiacie się, jak długi jest to okres czasu na rynku muzycznym, to wiedzcie, że w przeciągu tych lat Ariana Grande zdążyła zadebiutować (z albumem “Yours Truly” w 2013 roku) i wydać dwa kolejne krążki (“My Everything” oraz “Dangerous Woman”).  Po wielu miesiącach oczekiwań, w końcu znamy więcej informacji na temat nowej ery Xtiny.

Christina zwodziła w temacie nowej muzyki tyle razu w ostatnich miesiącach swoich fanów, że większość z nich sceptycznie podchodzi do wielu informacji. Teraz jednak, na podstawie ostatnich wydarzeń, wiemy, że machina promocyjna ruszyła. Wszystko rozpoczęło się od zdjęcia na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BbDs1JqlVwX/?taken-by=xtina

Zdjęcie z podpisem “Nowe rzeczy na horyzoncie” nie sprawiło jednak, że znużeni oczekiwaniem fani Christiny uwierzyli, że rozpoczyna się nowa era. Przez 3 kolejne dni, za pomocą portali społecznościowych fani dowiadywali się coraz więcej. Osoby oznaczone w poście z podpisem “Nowe rzeczy na horyzoncie” to: Luke Gilford – dyrektor wizualny nowego albumu i Marc Goehring – nowy stylista Christiny. Przez ostatnie dni trwały zdjęcia do nowej sesji bądź nowego wideoklipu.

Wiadomo również, że w ostatnich dniach Christina odbyła nagrania odcinka “Lip Sync Battle”, który będzie hołdem dla jej twórczości (premiera odcinka przewidziana jest na styczeń), oraz kolacja osób zaangażowanych w stworzenie X6.

Family that slays together stays together

A post shared by Christina Aguilera (@xtina) on

Na zapostowanym na Instagramie zdjęciu, 35-latka podzieliła się kilkoma twórcami zaangażowanymi w proces tworzenia albumu nazwanego roboczo przez fanów jako X6 oraz po raz kolejny podzieliła się swoim nowym stylem.

Aby oszczędzić Wam czasu na grę w “Where’s Waldo”, niektórzy z ludzi widocznych na zdjęciu z Xtiną to Anderson .Paak, Janelle Monae, Thundercat, Lianne La Havas i prawa ręka Drake’a Noah “40” Shebib. Dodatkową osobą zaangażowaną w proces jest Mark Ronson. Zapowiada się więc album nawiązujący stylami do urban popu i R&B.

Według wstępnych informacji Christina Aguilera ma podzielić się singlem promocyjnym na przełomie listopada i grudnia (zaraz po występie Xtiny z hołdem dla Whitney Houston podczas American Music Awards). Pierwszy singiel ma mieć premierę w okolicach Grammy Awards (styczeń 2018). Plotkuje się, że w ostatnich miesiącach Aguilera poświęciła czas wizualnej stronie albumu (X6 prawdopodobnie będzie albumem wizualnym).

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus