Wiemy, jaki utwór zaśpiewa na AMA Lady Gaga. Fani są zaskoczeni!

19 listopada w Los Angeles odbędzie się gala American Music Awards. Podczas show zobaczymy na żywo transmisję fragmentu koncertu Lady Gagi z trasy “Joanne World Tour”. Wiemy w końcu, jaki utwór zostanie pokazany na gali.

Niedawno Lady Gaga na jednym ze swoich koncertów ogłosiła, że era “Joanne” jeszcze się nie kończy, ponieważ na płycie jest jeszcze jeden kawałek, których powinien zostać wydany na singla.

“Kiedy myślę, że skończyłam z albumem “Joanne”, to okazuje się, że jest tam jeszcze jeden kwiat, który musi zakwitnąć” – powiedziała wokalistka.

Uwagę fanów przykuł moment, w którym wokalistka powiedziała te słowa. Miało to miejsce przed wykonaniem utworu “Dancin’ In Circles”. Wielu fanów miało nadzieję, że to właśnie ten utwór Gaga wykona na żywo podczas American Music Awards. Pojawiały się również plotki o nowym utworze “Frankensteined”, który miałby być premierowo zaprezentowany na gali. Okazuje się jednak, że podczas ceremonii nie usłyszymy żadnego z powyższych utworów.

AMA na swoim twitterze ogłosiło, że podczas ceremonii zobaczymy występ do utworu “The Cure”. Przypominamy, że kawałek ten został po raz pierwszy zaprezentowany na tegorocznym festiwalu Coachella 16 kwietnia, a chwilę później trafił do sprzedaży i serwisów streamingowych. Utwór trafił na 39. miejsce listy Billboard Hot 100. Fani często zarzucali wokalistce brak promocji piosenki, dlatego teraz nie kryją zaskoczenia w mediach społecznościowych decyzją o występie z tą piosenką na American Music Awards,

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus