Weronika Curyło z “The Voice of Poland” debiutuje! Posłuchaj singla “Niebo”

Pamiętacie Weronikę Curyło? Młoda wokalistka próbowała swoich sił w programie “The Voice of Poland”. Jako podopieczna drużyny Tomsona i Barona dotarła do ścisłego finału show, zajmując ostatecznie drugie miejsce. Teraz przyszedł czas na jej debiut! W sieci pojawił się właśnie singiel “Niebo”.

Weronika była jedną z najmłodszych uczestniczek poprzedniej edycji muzycznego show. Występując w programie miała zaledwie… 16 lat! Od początku jednak urzekła trenerów swoją dojrzałością. Dzięki świetnym występom i wsparciu publiczności, dotarła do finału show. Przegrała z Mateuszem Grędzińskim, podopiecznym Andrzeja Piasecznego. Weronika jest pochodzenia romskiego, ale urodziła się i wychowała w Polsce. Podczas przesłuchań w ciemno wykonała “Georgia on My Mind”. I chociaż finał programu miał miejsce dokładnie rok temu, dopiero dziś pojawił się jej nowy singiel.

Jak oceniacie “Niebo”?

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus