Wendy Williams broni Xtiny i upomina krytyków

Występ Christiny Aguilery podczas American Music Awards 2017 z hołdem z okazji 25-lecia filmu “The Bodyguard” i ikonicznej ścieżki dźwiękowej wykonywanej głównie przez Whitney Houston okazał się najbardziej kontrowersyjnym elementem wieczoru. Jedni pokochali ten występ, innym nie przypadł do gustu.

Swoim komentarzem odnośnie występu postanowiła się również podzielić Wendy Williams, naczelna komentatorka show-biznesu:

Christina, za czasów gdy Whitney jeszcze żyła była wskazana przez nią jako jedyna osoba z obecnej generacji muzyków, która jest w stanie śpiewać z powodzeniem jej muzykę [dlatego została wybrana do tego występu przez rodzinę Whitney]. Wydaje mi się, że ludzie są bardzo wrażliwi, gdy ktoś wykonuje ikoniczne utwory zmarłych artystów – “nikt nie umie śpiewać jak Whitney, dlaczego ona śpiewa Whitney?” Myślę, że każdy kto by śpiewał Whitney byłby skrytykowany – z tego lub innego powodu.

Największa krytyka spotkała jednak Aguilerę ze strony czarnoskórej społeczności w mediach społecznościowych, na co Wendy również zareagowała, odnosząc się poniekąd do czasów, kiedy Whitney była kilkukrotnie wybuczana na rozdaniach nagród dla czarnoskórych artystów Soul Train, gdyż jej muzyka nie była wystarczająco “czarna” dla czarnej społeczności.

Jest kilka osób, które twierdzą, że Jennifer Hudson powinna była wykonać ten hołd. Dlaczego? Bo jest czarna?

A wy? Co sądzicie o występie Christiny?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus