Trenerzy “Voice of Poland” na żywo z nowymi singlami

Wczoraj odbył się finał ósmej już edycji show “The Voice of Poland”. Oprócz uczestników, na scenie pojawiły się także specjalnie zaproszone gwiazdy. Jedną z nich była Edyta Górniak, która wykonała swój nowy singiel “Andromeda”. 

To jednak nie jedyny występ trenera programu. W odcinku zaprezentował się także Michał Szpak ze swoim nowym singlem “Don’t Poison Your Heart”. Wykonał go wspólnie ze swoją podopieczną, Martą Gałuszewską. Utwory swoją oficjalną premierę miały kilka dni temu. Niektórzy sugerowali, że nie jest to przypadek. To nie pierwszy raz kiedy muzycy rywalizują ze sobą. Wcześniej walczyli o reprezentowanie Polski na Eurowizji. Pojedynek ten wygrał Michał Szpak.

– Mam nadzieję, że nikt z nas nie będzie między sobą walczył i każdy uzyska to, czego oczekuje od tego, jak chce, aby do kogo ten singiel uderzył – zdradził Michał Szpak w rozmowie z Plejadą.

Kto waszym zdaniem lepiej wypadł wczoraj?

Edyta Górniak

Michał Szpak

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus