Tony Bennett zapowiada nowy utwór z Lady Gagą. Czy powstanie kontynuacje “Cheek To Cheek”?

Lady Gaga powróciła niedawno na scenę po przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi. W kuluarach muzycznego biznesu już mówi się o nowej piosence, którą rzekomo nagrała wokalistka zatytułowanej “Frankensteined”, a jej dawny współpracownik DJ White Shadow mówi o pracy nad “siostrą albumu ARTPOP”.  Okazuje się tymczasem, że w międzyczasie czeka nas premiera nowego duetu z Tonym Bennettem, z którym poprzednio Gaga nagrała album “Cheek To Cheek”.

Tony Bennett na czerwonym dywanie wydarzenia Library of Congress’ Gershwin Prize, które odbyło się w DAR Constitution Hall w Washington D.C. zdradził, że niedługo wystąpi z nowym utworem nagranym z Gagą podczas sylwestrowej nocy. Na razie nie są znane szczegóły nowej piosenki. Czy oznacza to jednak, że powstanie kontynuacja “Cheek To Cheek” zapowiada przez obydwóch muzyków (zarówno Gaga jak i Tony mówili o chęci nagrania drugiej odsłony albumu CTC).

Gotowi na nowy utwór od Tony’ego i Gagi?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus