The Vamps kolejny raz w Polsce! Poznaj szczegóły nadchodzącego koncertu grupy

Agencja Go Ahead zaprasza na kolejny już w naszym kraju koncert grupy The Vamps! Uwielbiany przez nastolatki zespół po roku nieobecności i ostatnim wyprzedanym koncercie powraca do Polski, by zagrać 13 maja w warszawskiej Progresji. Sprzedaż biletów rusza już 17 listopada o godzinie 9:00!

The Vamps to brytyjski zespół popowy, który od 2012 roku zdobywa serca nastolatek. Ich klipy mają miliony odsłon na YouTube, a single takie jak „Can We Dance” czy “I Found A Girl” podbiły swego czasu listy przebojów na całym świecie. Grupę tworzy czterech młodych Brytyjczyków: Brad Simpson (wokalista), James McVey (gitarzysta), Connor Ball (basista) i Tristan Evans (perkusista). Ich przygoda rozpoczęła się dzięki YouTube, a członkowie zespołu do dziś dbają o swoją obecność w social mediach i kontakt z fanami na całym świecie.

Chłopaki na koncie mają już trzy długogrające albumy („Meet The Vamps”, „Wake Up” oraz najnowszy “Night & Day”, który już wkrótce doczekać się ma także kontynuacji), trasę z McFly i support Seleny Gomez na jej londyńskich koncertach. Ich koncerty wyprzedają się w ciągu kilku godzin! Wśród nadchodzących, europejskich dat nie zabrakło również Warszawy, w której The Vamps wystąpią przed polską publicznością już po raz drugi.

Sprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się już 17 listopada o godzinie 9:00, a wejściówki możecie nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Więcej szczegółów na temat koncertu znajdziecie w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku – The Vamps: 13.05.2018 Warszawa, Progresja.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus