“The Thrill Of It All” Sama Smitha już w sprzedaży! Posłuchaj w całości nowego wydawnictwa artysty

Brytyjski piosenkarz Sam Smith, znany z takich hitów jak „Stay With Me” czy “I’m Not the Only One”, oficjalnie powraca ze swoim nowym studyjnym wydawnictwem. Kilkanaście tygodni temu poznaliśmy pierwszy singiel z wydawnictwa zatytułowany “Too Good At Goodbyes”, który został bardzo ciepło przyjęty przez jego fanów i krytyków muzycznych, a już dziś album w całości trafił do sprzedaży i serwisów strumieniowych. Posłuchajcie!

Wydawnictwo “The Thrill Of It All” to drugi studyjny projekt Sama Smitha, który zadebiutował w sprzedaży fizycznej i cyfrowej oraz serwisach streamingowych 3 listopada 2017 roku nakładem wytwórni Capitol Records. Na regularnej edycji płyty znajdziemy dziesięć premierowych kompozycji, natomiast wersje specjalna oraz ekskluzywna dla sklepów Target rozszerzone zostały odpowiednio o cztery i sześć kolejnych piosenek. Za teksty na albumie odpowiada oczywiście sam artysta, natomiast produkcją zajeli się głównie Steve Fitzmaurice oraz Jimmy Napes. Płytę promuje wyprodukowany przez Stargate utwór “Too Good At Goodbyes”.

Sam Smith "The Thrill of It All" cover

Sam Smith / Capitol Records

Tracklista:
1. Too Good At Goodbyes
2. Say It First
3. One Last Song
4. Midnight Train
5. Burning
6. Him
7. Baby, You Make Me Crazy
8. No Peace (feat. YEBBA)
9. Palace
10. Pray
11. Nothing Left for You (edycja specjalna)
12. The Thrill of It Will (edycja specjalna)
13. Scars (edycja specjalna)
14. One Day at a Time (edycja specjalna)
15. Leader of the Pack (edycja dla sklepów Target)
16. Blind Eye (edycja dla sklepów Target)

Przypomnijmy, że Sam Smith stał się rozpoznawalny za sprawą gościnnego udziału w piosenkach Disclosure („Latch”) oraz Naughty Boy’a („La La La”). W 2014 roku do sprzedaży trafiła jego debiutancka płyta „In The Lonely Hour, która bardzo szybko stała się bestsellerem. Płyta wygenerowała takie hity jak “Stay With Me”, “I Know I’m Not the Only One” czy “Like I Can”, które niewątpliwie ugruntowały jego pozycję w muzycznym biznesie. Czy “The Thrill Of It All” powtórzy sukces poprzednika? Oceńcie sami!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus