Taylor Swift kolejny raz w sądzie?! | POPHEART.pl

Taylor Swift skrytykowana przez stowarzyszenie chroniące wolności obywatelskie za nękanie blogera

Taylor Swift nie ma ostatnio szczęścia do mediów. Taylor uwielbia kontrolować artykuły, które ukazują się na jej temat. Tym razem jednak coś nie wyszło…

ACLU (American Civil Liberties Union) – stowarzyszenie chroniące w Stanach Zjednoczonych wolności obywatelskie takie jak wolność słowa skrytykowała Taylor Swift za wystosowanie przez prawników wokalistki pisma żądającego zaprzestania i zaniechania wpisów blogera PopFront na jej temat. Bloger zamieścił w swoim serwisie wyczerpujący materiał na temat uwielbienia Swift przez prawicowych działaczy. Nie spodobało się to Swift i jej prawnikom, którzy wystosowali żądanie usunięcia treści.

ACLU otrzymała skargę od blogera na działania wokalistki i postanowiło skrytykować wokalistkę i włączyć się do sprawy:

Post na blogu to mieszanka głównej wypowiedzi politycznej i krytycznego komentarza; omawia obecną politykę w tym kraju, niedawny wzrost białej supremacji, oraz fakt, że niektórzy biali supremacjoniści najwyraźniej wesprzeć panią Swift(…)

Czy Taylor posunie się i tym razem do sprawy sądowej?

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus