Steve Aoki i Lauren Jauregui prezentują wspólny singiel! Posłuchaj kompozycji “All Night”

Od jakiegoś czasu dużo mówiło się o ewentualnym rozpadzie grupy Fifth Harmony i wyruszeniu każdej z członkiń grupy w swoim własnym muzycznym kierunku. Dziewczyny co prawda wciąż ucinają wszelkie spekulacje na temat rozwiązania zespołu, jednak w najbliższym czasie każda z członkiń skupi się najwyraźniej na solowych aktywnościach. Tym razem fani mają okazję usłyszeć efekty współpracy Lauren Jauregui ze znanym amerykańskim DJ-em. Posłuchajcie!

Singiel “All Night” to efekt współpracy członkini grupy Fifth Harmony z amerykańskim producentem Stevem Aokim, który współpracował już z takimi gwiazdami jak Linkin Park, will.i.am czy Louis Tomlinson. Po wielu zapowiedziach wspólna piosenka DJ-a i Lauren ukazała się ostatecznie w sieci 17 listopada. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno w rozmowie z magazynem Billboard Aoki wspominał, że jego współpraca z Jauregui może być dla wielu sporym zaskoczeniem: “To z pewnością będzie coś, czego ludzie się nie spodziewają”.

"All Night" cover

Steve Aoki / Lauren Jauregui / Ultra Music

Warto wspomnieć, że “All Night” nie jest pierwszą solową aktywnością Jauregui poza działaniami pod szyldem grupy Fifth Harmony: wokalistka współpracowała już wcześniej m.in. z Halsey (“Strangers”) oraz duetem Marian Hill (“Back to Me”). Niektóre z pozostałych członkiń oprócz działalności w zespole również skupiają się obecnie na pracy na własny rachunek: Normani Kordei podpisała niedawno solowy kontrakt i pracuje obecnie nad swoim pierwszym albumem, a Dinah Jane promuje aktualnie hit z jej udziałem zatytułowany “Boom Boom”. Piosenki “All Night” z udziałem Lauren możecie posłuchać poniżej! Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus