Spice Girls planują powrócić w 2018 roku? “Mają w planach album i program telewizyjny”

O ewentualnym powrocie na muzyczną scenę popularnej w latach 90. grupy Spice Girls mówi się w ostatnim czasie stosunkowo dużo. Spekulacje na temat nowych koncertów bądź projektów dziewczyn pojawiają się sporadycznie co kilkanaście miesięcy, jednak wygląda na to, że tym razem rzeczywiście pogłoski mogą się okazać prawdziwe. Według najnowszych informacji zespół ma w planach powrócić w 2018 roku wraz z premierowym materiałem!

Zgodnie z rewelacjami brytyjskiego dziennika The Sun członkinie Spice Girls przygotowują się obecnie do pracy nad projektami związanymi z ich wielkim powrotem na scenę. Geri Halliwell, Melanie Brown, Melanie Chisholm, Victoria Beckham oraz Emma Bunton mają podobno w planach nie tylko nowe wydawnictwo, ale także produkcję programu telewizyjnego związanego z zespołem. Czy zapowiedzi faktycznie zostaną tym razem zrealizowane? Tego dowiemy się zapewne już wkrótce, jednak udział dziewczyn w projektach jest podobno już przesądzony.

Rozmowy z całą piątką trwały praktycznie od wakacji i nareszcie zgodziły się ponownie powrócić jako grupa w 2018 roku. Będą pracować razem nad serią różnych projektów, którymi są między innymi album oraz program telewizyjny ku ich czci. Największym wyzwaniem było przekonać Victorię, która od zawsze była osobą najbardziej przeciwną powrotowi Spice Girls na scenę, jednak fakt, że weźmie udział w tych projektach jest dowodem na to jak bardzo w ostatnim czasie dziewczyny się ze sobą zżyły. (…) Nie jest łatwo sprowadzić je wszystkie w to samo miejsce w tym samym czasie, jednak ludzie odpowiedzialni za ich powrót są dumni z dotychczasowych postępów nad projektami.

Nad powrotem Spice Girls współpracują podobno z Simonem Fullerem, a dalszych szczegółów spodziewać się możemy już w ciągu najbliższych miesięcy. Album, program oraz pozostałe projekty związane z dziewczynami ujrzeć mają światło dzienne już w ciągu 2018 roku. Czy tym razem faktycznie uda się spełnić trwające już od lat marzenia fanów grupy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus