Sia prezentuje teledysk do utworu “Santa’s Coming For Us”

Australijska piosenkarka Sia, znana z takich hitów jak “Chandelier” czy “Elastic Heart”, niedawno zapowiedziała wydanie swojego pierwszego świątecznego albumu. Po zmianie wytwórni artystka natychmiast rozpoczęła prace nad kolejnym projektem, który miał swoją premierę kilka dni temu. Świąteczne wydawnictwo promuje jak dotąd utwór “Santa’s Coming For Us”, a dziś doczekał się również teledysku!

Piosenka “Santa’s Coming For Us” to pierwszy singiel promujący świąteczny album “Everyday Is Christmas” wydany nakładem wytwórni Atlantic Records. Utwór został w pełni skomponowany przez artystkę we współpracy z Gregiem Kurstinem, z którym Sia już wcześniej wielokrotnie współpracowała. Piosenka doczekała się również teledysku, którego premiera miała miejsce 22 listopada na oficjalnym kanale YouTube artystki. W teledysku wystąpili znani aktorzy i aktorki, m.in. Kristen BellHenry Winkler czy J.B. Smoove.

Przypomnijmy, że ostatnia płyta Sii pod szyldem wytwórni RCA Records“This Is Acting”, pojawiła się w sklepach jeszcze w styczniu 2016 roku. Kilka miesięcy później, 21 października, do sprzedaży trafiła reedycja tego albumu. Swego czasu spekulowano również o możliwości wydania przez wokalistkę nowego albumu zatytułowanego “We Are Children” jeszcze przed końcem zeszłego roku, co jednak ostatecznie nie doszło do skutku. Klip do najnowszego singla “Santa’s Coming For Us” możecie obejrzeć poniżej! Jak Wam się podoba świąteczny teledysk?

Udostępnij na Google Plus