Rihanna gościnnie w najnowszym singlu grupy N.E.R.D! Posłuchaj premierowej kompozycji “Lemon”

Amerykańskie trio N.E.R.D, w skład którego wchodzą Pharrell Williams, Chad Hugo oraz Shay Haley, oficjalnie powraca ze swoim najnowszym singlem. Kilka dni temu w sieci pojawiły się spekulacje na temat ewentualnej współpracy artystów z Rihanną, z którą to panowie mieli nagrać swoją premierową kompozycję, jednak żadna ze stron postanowiła nie komentować tych doniesień. Ku uciesze fanów plotki ostatecznie sprawdziły się, a utwór właśnie oficjalnie zadebiutował w sieci!

Piosenka “Lemon” to premierowa kompozycja grupy N.E.R.D z gościnnym udziałem Rihanny, która oficjalnie zadebiutowała w sieci 1 listopada. Williams wielokrotnie zapowiadał premierę singla na swoich kontach w serwisach społecznościowych, jednak do ostatniej chwili fani nie uzyskali potwierdzenia o kogo rzeczywiście chodzi, co od początku wywołało lawinę spekulacji. Wraz z premierą utworu w serwisie YouTube zadebiutowała jego wizualna odsłona, którą nadzorowali Todd Tourso oraz Scott Cudmore.

NERD - Lemon

N.E.R.D Music / Columbia Records

Przypomnijmy, że dyskografię N.E.R.D zamyka wydany w 2010 roku album “Nothing”, który promowały single “Hot-n-Fun” oraz “Hypnotize U”. Warto wspomnieć, że nowe wydawnictwo trio powstawało jeszcze od 2013 roku, kiedy to Pharrell potwierdził trwanie prac nad projektem. Piosenkę “Lemon” oraz jej odsłonę wizualną pozostawiamy Wam oczywiście poniżej! Jak Wam się podoba?


Udostępnij na Google Plus